بنکداری را بیشتر بشناسید.

پخش ویدیو

بنکداری | اولین و بزرگترین عمده فروشی آنلاین کفش در ایران

بنکداری نامی تجاریست که از دل سال ها فعالیت تولیدی و سنتی هلدینگ یوسفی خلق شده است. هلدینگ یوسفی به عنوان یکی از بنکداری های معتبر در زمینه فروش عمده کفش و کتانی در ایران فعالیت خود را، ابتدا در سال ۱۳۸۹ در حوزه تولید آغاز نموده است. این هلدینگ با بیش از یک دهه فعالیت در صنعت تولید کفش توانسته، تولید محصولات خود را در ۱۵ کارخانه با نام های تجاری مختلف به بازار عرضه نموده و با تکیه به مدیران و پرسنل جوان و تحصیل کرده گام های بسیار خوبی در جهت بهبود صنعت کفش ایران و همچنین کار آفرینی برای جوانان کشور عزیزمان بردارد.

نظرات مشتریان ما

به چه کسانی خدمات می دهیم؟

بنکداری با هدف کوتاه ساختن مسیر دستیابی فروشندگان کفش به محصولات متنوع و با کیفیت ایرانی و خارجی با بهترین قیمت از قطب فروش عمده کفش ایران شروع به فعالیت نموده است. 

همکاری ما به عنوان اولین فروشگاه آنلاین عمده کفش در ایران با کسانیست که سال ها در این زمینه خرده فروشی کفش فعالیت داشته و یا عزیزانی که تصمیم به ورود به این حوزه را دارند می‌باشد.

شما میتوانید برای ارتباط و تهیه عمده کفش با کارشناسان ما جهت همکاری های بیشتر ارتباط برقرا نمایید.

ما چه کار می کنیم؟

تولید، تامین و عرضه محصولات با کیفیت ایرانی و خارجی بزرگترین کار و هدفیست که دنبال میکنیم. برای رسیده با این خواسته و گسترش استفاده از اینترنت به دنبال راه حلی برای کوتاه ساختن مسیر دستیابی مشتریان به محصولات با کفیت و حضور در بازار های بین المللی چاره ای جز استفغاده از فناوری های نو در این زمینه نداشته ایم.
وب سایت بنکداری جاییت که مارا به این هدف خواهد رساند.

اهداف ما

  • همکاری و کمک به فروش بیشتر مشتریان

وظیقه ما به عنوان یک عمده فروش تنها فروش محصول نیست! وظیقه اصلی ما خلق مسیری برای دستیابی مشتریانمان به سودی ارزشمند است. هر فعال اقتصادی این موضوع را به خوبی میداند که سود در خرید است نه فروش محصول

  • تامین و تهیه محصولات با کیفیت

با توجه به گستردگی و تنوع محصولات تولید بخ تنهایی امکان پذیر نبوده و نیست. ما با همین هدف با کارخانجات و تولید کنندگان بسیاری شروع به همکاری نموده ایم تا مصحولات را با تنوع بسیار بالا در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان خود برسانیم. 

  • ارسال سریع 

انبارداری محصولات و ارسال سریع یکی از اهداف ماست. محصولاتی که در بنکداری تولید و عرضه میشوند با توجه به نیاز بازار و حجم سفارش موجود در بازار تولید و انبار میشوند تا پاسخگوی نیاز شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن باشیم.

  • مدیریت زمان مشتریان

قطعا تجربه حضور در بازار بزرگ تهران به عنوان مرکز فروش عمده کفش و کتانی در ایران را داشته اید. حضور در بازار تهران نیازمند صرف زمان و انرژی بسیار بالایی با توجه به ازدحام و تراکم ترافیکی که این منطقه دارد می‌باشد. همین موضوع به ما انگیزه کافی را میداد تا با راه اندازی وبسایت فروش آنلاین کفش راه جلی را برای  عدم نیاز حضور شما در فروشگاه حضوری برای انتخاب، پرداخت و مشاهده مدل های جدید به بازار معرفی نماییم.